+420 469 811 797 info@barbar-design.cz

Grafické a DTP služby

Zajistíme kompletní grafické zpracování Vaší zakázky včetně profesionální předtiskové přípravy.

Vytvoříme pro Vás grafické zpracování reklamních letáků, plakátů, vizitek, brožur, katalogů, novin a časopisů, pozvánek, svatebního oznámení, sazby knih, výroční zpráv, novin, zpravodajů a mnoho dalšího.

Vytvoříme pro vás jedinečné moderní logo Vaší firmy či celý firemní styl (corporate identity) včetně logomanuálu. Zpracujeme prakticky jakoukoliv zakázku. Od nás dostanete vždy originální grafiku, žádné doplněné předdělané šablony a podobně.

Samozřejmostí je vzájemná komunikace a konzultace k Vaší maximální spokojenosti.

Ke každé zakázce přistupujeme velice individuálně. Více – včetně orientační ceny – se dozvíte po nezávazné poptávce. Neváhejte nás kontaktovat.

Jak to v praxi funguje?

Zajímá Vás jak to bude s Vaši objednávkou probíhat?

1. Zašlete objednávku / nezávaznou poptávku.

2. Společně probereme jakou máte představu o výsledném produktu, zaměříme se jaké jsou Vaše cíle (čeho chcete dosáhnout pomocí daného produktu), na jakou skupinu zákazníků cílíte, atd. Tedy uděláme maximum pro to, aby Vám výsledný produkt přinesl co největší profit.

3. Hrubý návrh – skica na papíře. Kreativní práce při které vymýšlíme podobu produktu.

4. Zpracování návrhu v počítači. K práci používáme profesionální grafické programy (např. Adobe Photoshop, Corel Draw, …) i speciální vybavení grafického studia.

5. Zaslání náhledu k Vaši korektuře a připomínkování.

6. Zpracování případných změn po Vaši korektuře k maximální spokojenosti.

7. Dodání finálního díla

8. Spokojený zákazník 🙂